Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Mute/Young God STUMM446 |
| EAN | 5400863018283 |
| Release Date | October 25, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,688
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Leaving Meaning |
|---|---|
| Sanatci | Swans |
| Cikis tarihi | 2019-10-25 |
| EAN/UPC | 5400863018283 |
| Label | Mute |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Mute/Young God STUMM446 |
| EAN | 5400863018283 |
| Release Date | October 25, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.