Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | METALVILLE MV411V |
| EAN | 4250444193097 |
| Release Date | May 23, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺7,158
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Platinum Rare 1 |
|---|---|
| Sanatci | Sweet |
| Cikis tarihi | 2025-05-30 |
| EAN/UPC | 4250444193097 |
| Label | Metalville |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | METALVILLE MV411V |
| EAN | 4250444193097 |
| Release Date | May 23, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.