Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | NINE MILE RECORDS LPNMR0284 |
| EAN | 0616892323341 |
| Release Date | January 22, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 315 g |
| Weight | 315 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,430
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Cokomo |
|---|---|
| Sanatci | Sweet Spirit |
| Cikis tarihi | 2016-01-08 |
| EAN/UPC | 0616892323341 |
| Label | Nine Mile Records |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | NINE MILE RECORDS LPNMR0284 |
| EAN | 0616892323341 |
| Release Date | January 22, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 315 g |
| Weight | 315 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.