Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WRONG SPEED RECORDS WSR073 |
| EAN | 5056688838997 |
| Release Date | April 18, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 10 mm · 679 g |
| Weight | 679 g |
| Discs / Records | 3 |
₺3,757
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Four Five |
|---|---|
| Sanatci | Sweet Williams |
| Cikis tarihi | 2025-04-18 |
| EAN/UPC | 5056688838997 |
| Label | Wrong Speed Records |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 3 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WRONG SPEED RECORDS WSR073 |
| EAN | 5056688838997 |
| Release Date | April 18, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 10 mm · 679 g |
| Weight | 679 g |
| Discs / Records | 3 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.