Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | PRUDENTIAL RECORDS 8521802777 |
| EAN | 0085218027773 |
| Release Date | June 24, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 315 × 8 mm · 477 g |
| Weight | 477 g |
| Discs / Records | 2 |
₺4,119
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Platinum Rare 2 |
|---|---|
| Sanatci | Sweet |
| Cikis tarihi | 2022-06-24 |
| EAN/UPC | 0085218027773 |
| Label | Prudential Records |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | PRUDENTIAL RECORDS 8521802777 |
| EAN | 0085218027773 |
| Release Date | June 24, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 315 × 8 mm · 477 g |
| Weight | 477 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.