Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | UNION SQUARE BMGCAT158LP |
| EAN | 4050538347852 |
| Release Date | March 30, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 4 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,197
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Saxon |
|---|---|
| Sanatci | Saxon |
| Cikis tarihi | 2018-03-29 |
| EAN/UPC | 4050538347852 |
| Label | Union Square |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | UNION SQUARE BMGCAT158LP |
| EAN | 4050538347852 |
| Release Date | March 30, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 4 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.