Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | instock-Turkey, Vinyl |
| Label | VINYL PASSION VPL80774 |
| EAN | 8719039006731 |
| Release Date | June 7, 2024 |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,182
1 adet stokta
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Great American Songbook: the Standards Bob Sang |
|---|---|
| Sanatci | Sinatra, Frank |
| Cikis tarihi | 2024-06-07 |
| EAN/UPC | 8719039006731 |
| Label | Vinyl Passion |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | instock-Turkey, Vinyl |
| Label | VINYL PASSION VPL80774 |
| EAN | 8719039006731 |
| Release Date | June 7, 2024 |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.