Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BLUE NOTE 060243538218 |
| EAN | 0602435382180 |
| Release Date | February 11, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 323 × 327 × 10 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,764
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Rough & Tumble |
|---|---|
| Sanatci | Turrentine, Stanley |
| Cikis tarihi | 2022-02-25 |
| EAN/UPC | 0602435382180 |
| Label | Blue Note |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BLUE NOTE 060243538218 |
| EAN | 0602435382180 |
| Release Date | February 11, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 323 × 327 × 10 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.