Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | LIMA LIMO UNUK6011686.1 |
| EAN | 5053760116868 |
| Release Date | July 5, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 5 mm · 274 g |
| Weight | 274 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,518
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Still |
|---|---|
| Sanatci | Gold, Gwilym & Vernon Spring |
| Cikis tarihi | 2024-07-05 |
| EAN/UPC | 5053760116868 |
| Label | Lima Limo |
| Format | LP |
| Tur | Classical |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | LIMA LIMO UNUK6011686.1 |
| EAN | 5053760116868 |
| Release Date | July 5, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 5 mm · 274 g |
| Weight | 274 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.