Ek Bilgi
| Label | SUN ARK RECORDS SNKR48.1 |
|---|---|
| EAN | 0781484504818 |
| Release Date | May 4, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 318 × 8 mm · 405 g |
| Weight | 405 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,509
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | World of Shells |
|---|---|
| Sanatci | Typhonian Highlife |
| Cikis tarihi | 2017-05-04 |
| EAN/UPC | 0781484504818 |
| Label | Sun Ark Records |
| Format | LP |
| Tur | Various Audio / Experimental |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | SUN ARK RECORDS SNKR48.1 |
|---|---|
| EAN | 0781484504818 |
| Release Date | May 4, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 318 × 8 mm · 405 g |
| Weight | 405 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.