Ek Bilgi
| Label | METAL BLADE 398416084-7 |
|---|---|
| EAN | 0039841608472 |
| Release Date | April 19, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,275
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Battle Ballads |
|---|---|
| Sanatci | Tyr |
| Cikis tarihi | 2024-04-19 |
| EAN/UPC | 0039841608472 |
| Label | Metal Blade |
| Format | LP |
| Tur | Metal Alternative / Metal/Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | METAL BLADE 398416084-7 |
|---|---|
| EAN | 0039841608472 |
| Release Date | April 19, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.