Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| EAN | 0600753245637 |
| Release Date | May 25, 2010 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 562 g |
| Weight | 562 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,759
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Disintegration |
|---|---|
| Sanatci | Cure |
| Cikis tarihi | 2010-05-20 |
| EAN/UPC | 0600753245637 |
| Label | Polydor |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| EAN | 0600753245637 |
| Release Date | May 25, 2010 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 562 g |
| Weight | 562 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.