Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Polydor |
| EAN | 0602475864479 |
| Release Date | June 13, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 10 × 315 × 315 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,953
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Mixes of a Lost World |
|---|---|
| Sanatci | Cure |
| Cikis tarihi | 2025-06-13 |
| EAN/UPC | 0602475864479 |
| Label | Polydor |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Polydor |
| EAN | 0602475864479 |
| Release Date | June 13, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 10 × 315 × 315 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.