Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DECCA 3573903 |
| EAN | 0602435739038 |
| Release Date | January 28, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 315 × 10 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺1,880
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Ocean To Ocean |
|---|---|
| Sanatci | Amos, Tori |
| Cikis tarihi | 2022-01-28 |
| EAN/UPC | 0602435739038 |
| Label | Decca |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DECCA 3573903 |
| EAN | 0602435739038 |
| Release Date | January 28, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 315 × 10 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.