Ek Bilgi
| Label | VIRGIN VIR140819.1 |
|---|---|
| EAN | 0044003362475 |
| Release Date | December 8, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 316 × 7 mm · 517 g |
| Weight | 517 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,503
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Am I British Yet |
|---|---|
| Sanatci | V V Brown |
| Cikis tarihi | 2023-12-08 |
| EAN/UPC | 0044003362475 |
| Label | Virgin |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Soul |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | VIRGIN VIR140819.1 |
|---|---|
| EAN | 0044003362475 |
| Release Date | December 8, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 316 × 7 mm · 517 g |
| Weight | 517 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.