Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RADIATION REISSUE RRS149CV |
| EAN | 8055515236606 |
| Release Date | April 18, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 322 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,616
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Life is Ugly So Why Not Kill Yourself |
|---|---|
| Sanatci | V/A |
| Cikis tarihi | 2025-03-15 |
| EAN/UPC | 8055515236606 |
| Label | Radiation |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Punk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RADIATION REISSUE RRS149CV |
| EAN | 8055515236606 |
| Release Date | April 18, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 322 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.