Ek Bilgi
| Label | CLEOPATRA CLOLP4701 |
|---|---|
| EAN | 0889466470110 |
| Release Date | November 3, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 316 × 4 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,296
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Goth-Industrial Tribute To the Smashing Pumpkins |
|---|---|
| Sanatci | Smashing Pumpkins |
| Cikis tarihi | 2023-11-03 |
| EAN/UPC | 0889466470110 |
| Label | Cleopatra |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | CLEOPATRA CLOLP4701 |
|---|---|
| EAN | 0889466470110 |
| Release Date | November 3, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 316 × 4 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.