Ek Bilgi
| Label | CLEOPATRA CLE5997LP |
|---|---|
| EAN | 0889466599712 |
| Release Date | September 13, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 6 mm · 274 g |
| Weight | 274 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,790
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Gothic Halloween |
|---|---|
| Sanatci | V/A |
| Cikis tarihi | 2024-09-13 |
| EAN/UPC | 0889466599712 |
| Label | Cleopatra |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | CLEOPATRA CLE5997LP |
|---|---|
| EAN | 0889466599712 |
| Release Date | September 13, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 6 mm · 274 g |
| Weight | 274 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.