Ek Bilgi
| Label | BUREAU B BB381LP |
|---|---|
| EAN | 4015698331981 |
| Release Date | October 1, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 313 × 7 mm · 427 g |
| Weight | 427 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,989
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Eins Und Zwei Und Drei Und Vier |
|---|---|
| Sanatci | V/A |
| Cikis tarihi | 2021-10-01 |
| EAN/UPC | 4015698331981 |
| Label | Bureau B |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Krautrock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | BUREAU B BB381LP |
|---|---|
| EAN | 4015698331981 |
| Release Date | October 1, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 313 × 7 mm · 427 g |
| Weight | 427 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.