Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DEMON DMON9790816.1 |
| EAN | 5014797908161 |
| Release Date | April 28, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 6 mm · 513 g |
| Weight | 513 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,674
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | As Seen On Tv |
|---|---|
| Sanatci | Wood, Victoria |
| Cikis tarihi | 2023-04-28 |
| EAN/UPC | 5014797908161 |
| Label | Demon |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Spoken Word |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DEMON DMON9790816.1 |
| EAN | 5014797908161 |
| Release Date | April 28, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 6 mm · 513 g |
| Weight | 513 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.