Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | PARLOPHONE 5054197618864 |
| EAN | 5054197618864 |
| Release Date | September 5, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 316 × 10 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,345
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Battleship Potemkin |
|---|---|
| Sanatci | Tennant/Lowe |
| Cikis tarihi | 2025-09-05 |
| EAN/UPC | 5054197618864 |
| Label | Warner Music Group |
| Format | LP |
| Tur | Stage & Screen |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | PARLOPHONE 5054197618864 |
| EAN | 5054197618864 |
| Release Date | September 5, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 316 × 10 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.