Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | LAST ROCKERS RECORDS LRV3 |
| EAN | 5056688842406 |
| Release Date | July 25, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 311 × 4 mm · 220 g |
| Weight | 220 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,546
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Punk Rockers: the Best of Vice Squad Volume 1 |
|---|---|
| Sanatci | Vice Squad |
| Cikis tarihi | 2025-07-18 |
| EAN/UPC | 5056688842406 |
| Label | Last Rockers Records |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
| Style | |
|---|---|
| Label | LAST ROCKERS RECORDS LRV3 |
| EAN | 5056688842406 |
| Release Date | July 25, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 311 × 4 mm · 220 g |
| Weight | 220 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.