Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | OUT-SIDER MUSIC OSR115 |
| EAN | 4255805500705 |
| Release Date | August 8, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 317 × 7 mm · 346 g |
| Weight | 346 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,487
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Auralgraphic Entertainment |
|---|---|
| Sanatci | Dreamies |
| Cikis tarihi | 2025-07-18 |
| EAN/UPC | 4255805500705 |
| Label | Out-Sider Music |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Psychedelic |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | OUT-SIDER MUSIC OSR115 |
| EAN | 4255805500705 |
| Release Date | August 8, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 317 × 7 mm · 346 g |
| Weight | 346 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.