Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | EDSEL DEMREC467 |
| EAN | 5014797900103 |
| Release Date | July 19, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 8 mm · 351 g |
| Weight | 351 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,369
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Farewell, Farewell |
|---|---|
| Sanatci | Fairport Convention |
| Cikis tarihi | 2019-07-19 |
| EAN/UPC | 5014797900103 |
| Label | Edsel |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | EDSEL DEMREC467 |
| EAN | 5014797900103 |
| Release Date | July 19, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 8 mm · 351 g |
| Weight | 351 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.