Ek Bilgi
| Label | Music On Vinyl MOVLP3071T |
|---|---|
| EAN | 8719262039186 |
| Release Date | August 15, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 317 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,487
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Lost Songs |
|---|---|
| Sanatci | ...and You Will Know Us By the Trail of Dead |
| Cikis tarihi | 2025-08-15 |
| EAN/UPC | 8719262039186 |
| Label | Music On Vinyl |
| Format | LP |
| Tur | Metal Alternative / Metal/Alternative |
| Birim sayisi | 2 |
| Label | Music On Vinyl MOVLP3071T |
|---|---|
| EAN | 8719262039186 |
| Release Date | August 15, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 317 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.