Ek Bilgi
| Label | DENOVALI RECORDS LPDEN193 |
|---|---|
| EAN | 4024572665524 |
| Release Date | February 28, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 9 mm · 576 g |
| Weight | 576 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,707
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Houseboat and the Moon |
|---|---|
| Sanatci | Albanese, Frederico |
| Cikis tarihi | 2014-02-28 |
| EAN/UPC | 4024572665524 |
| Label | Denovali |
| Format | LP |
| Tur | Classical |
| Birim sayisi | 2 |
| Label | DENOVALI RECORDS LPDEN193 |
|---|---|
| EAN | 4024572665524 |
| Release Date | February 28, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 9 mm · 576 g |
| Weight | 576 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.