Ek Bilgi
| Label | ORG OGNL153.1 |
|---|---|
| EAN | 0858492002534 |
| Release Date | March 16, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 318 × 9 mm · 693 g |
| Weight | 693 g |
| Discs / Records | 2 |
₺6,224
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Borodin: Symphonies Nos. 2 & 3 |
|---|---|
| Sanatci | Ansermet, Ernest |
| Cikis tarihi | 2015-03-16 |
| EAN/UPC | 0858492002534 |
| Label | Org |
| Format | LP |
| Tur | Classical |
| Birim sayisi | 2 |
| Label | ORG OGNL153.1 |
|---|---|
| EAN | 0858492002534 |
| Release Date | March 16, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 318 × 9 mm · 693 g |
| Weight | 693 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.