Ek Bilgi
| Label | MATADOR OLE1632LP |
|---|---|
| EAN | 0191401163217 |
| Release Date | February 26, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,270
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Little Oblivions |
|---|---|
| Sanatci | Baker, Julien |
| Cikis tarihi | 2021-02-26 |
| EAN/UPC | 0191401163217 |
| Label | Matador |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
| Label | MATADOR OLE1632LP |
|---|---|
| EAN | 0191401163217 |
| Release Date | February 26, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.