Ek Bilgi
| Label | I LOVE MY LABEL |
|---|---|
| EAN | 8714374456197 |
| Release Date | September 8, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,879
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Zomer |
|---|---|
| Sanatci | Botman, Joost |
| Cikis tarihi | 2023-09-08 |
| EAN/UPC | 8714374456197 |
| Label | I Love My Label |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Singer-Songwriter |
| Birim sayisi | 1 |
| Label | I LOVE MY LABEL |
|---|---|
| EAN | 8714374456197 |
| Release Date | September 8, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.