Ek Bilgi
| Label | BMG Rights Management LLC 081603902798 |
|---|---|
| EAN | 0816039027983 |
| Release Date | July 29, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 7 mm · 324 g |
| Weight | 324 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,617
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Simplicity |
|---|---|
| Sanatci | Bouncing Souls |
| Cikis tarihi | 2016-07-29 |
| EAN/UPC | 0816039027983 |
| Label | Bmg |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Punk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | BMG Rights Management LLC 081603902798 |
|---|---|
| EAN | 0816039027983 |
| Release Date | July 29, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 7 mm · 324 g |
| Weight | 324 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.