Ek Bilgi
| Label | DENOVALI RECORDS LPDEN124 |
|---|---|
| EAN | 4024572529598 |
| Release Date | March 16, 2012 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 315 × 6 mm · 324 g |
| Weight | 324 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,509
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Brother Sun, Sister Moon |
|---|---|
| Sanatci | Brother Sun, Sister Moon |
| Cikis tarihi | 2012-03-16 |
| EAN/UPC | 4024572529598 |
| Label | Denovali |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
| Label | DENOVALI RECORDS LPDEN124 |
|---|---|
| EAN | 4024572529598 |
| Release Date | March 16, 2012 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 315 × 6 mm · 324 g |
| Weight | 324 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.