Ek Bilgi
| Label | BMG RIGHTS MANAGEMENT 405053868370 |
|---|---|
| EAN | 4050538683707 |
| Release Date | July 16, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 247 g |
| Weight | 247 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,388
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Hotel Surrender |
|---|---|
| Sanatci | Faker, Chet |
| Cikis tarihi | 2021-09-10 |
| EAN/UPC | 4050538683707 |
| Label | Bmg |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | BMG RIGHTS MANAGEMENT 405053868370 |
|---|---|
| EAN | 4050538683707 |
| Release Date | July 16, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 247 g |
| Weight | 247 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.