Ek Bilgi
| Label | RHINO |
|---|---|
| EAN | 0603497816118 |
| Release Date | August 8, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,273
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Chicago Ix: Chicago's Greatest Hits |
|---|---|
| Sanatci | Chicago |
| Cikis tarihi | 2025-08-08 |
| EAN/UPC | 0603497816118 |
| Label | Rhino |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | RHINO |
|---|---|
| EAN | 0603497816118 |
| Release Date | August 8, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.