Ek Bilgi
| Label | BLUE NOTE 060257719982 |
|---|---|
| EAN | 0602577199820 |
| Release Date | February 22, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 319 × 10 mm · 486 g |
| Weight | 486 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,593
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Now He Sings, Now He Sobs |
|---|---|
| Sanatci | Corea, Chick |
| Cikis tarihi | 2019-02-21 |
| EAN/UPC | 0602577199820 |
| Label | Blue Note |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | BLUE NOTE 060257719982 |
|---|---|
| EAN | 0602577199820 |
| Release Date | February 22, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 319 × 10 mm · 486 g |
| Weight | 486 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.