Ek Bilgi
| Label | SHEEP CHASE |
|---|---|
| EAN | 7041889511778 |
| Release Date | October 10, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,017
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | No Hope / the Early Ep's |
|---|---|
| Sanatci | Dark Times |
| Cikis tarihi | 2025-10-10 |
| EAN/UPC | 7041889511778 |
| Label | Sheep Chase |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Punk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | SHEEP CHASE |
|---|---|
| EAN | 7041889511778 |
| Release Date | October 10, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.