Ek Bilgi
| Label | REIGNING PHOENIX MUSIC (RPM) 1021710101 |
|---|---|
| EAN | 4262464736161 |
| Release Date | February 28, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 7 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,152
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Balls To the Wall Reloaded |
|---|---|
| Sanatci | Dirkschneider |
| Cikis tarihi | 2025-03-21 |
| EAN/UPC | 4262464736161 |
| Label | Reigning Phoenix Music |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 1 |
| Label | REIGNING PHOENIX MUSIC (RPM) 1021710101 |
|---|---|
| EAN | 4262464736161 |
| Release Date | February 28, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 7 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.