Ek Bilgi
| Label | DEMENTED PUNK DPLP005 |
|---|---|
| EAN | 0859433007168 |
| Release Date | December 8, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,194
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Shit Happens |
|---|---|
| Sanatci | Barnes & Barnes |
| Cikis tarihi | 2023-11-24 |
| EAN/UPC | 0859433007168 |
| Label | Demented Punk |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | DEMENTED PUNK DPLP005 |
|---|---|
| EAN | 0859433007168 |
| Release Date | December 8, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.