Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Rhino Elektra EA726868.1 |
| EAN | 0603497823932 |
| Release Date | September 6, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 318 × 8 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,459
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Mtv Unplugged |
|---|---|
| Sanatci | 10.000 Maniacs |
| Cikis tarihi | 2024-09-06 |
| EAN/UPC | 0603497823932 |
| Label | Rhino |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Rhino Elektra EA726868.1 |
| EAN | 0603497823932 |
| Release Date | September 6, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 318 × 8 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.