Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DRUNKEN SAILOR DKNS183.1 |
| EAN | 5056321697424 |
| Release Date | March 7, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 319 × 327 × 5 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,012
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Histeria |
|---|---|
| Sanatci | 1186 |
| Cikis tarihi | 2025-03-07 |
| EAN/UPC | 5056321697424 |
| Label | Drunken Sailor |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Punk |
| Birim sayisi | 1 |
| Style | |
|---|---|
| Label | DRUNKEN SAILOR DKNS183.1 |
| EAN | 5056321697424 |
| Release Date | March 7, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 319 × 327 × 5 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.