Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | AMERICAN DREAMS RECORDS LPADR69 |
| EAN | 0727431749123 |
| Release Date | July 28, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 316 × 4 mm · 355 g |
| Weight | 355 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,544
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | If We Stayed Alive |
|---|---|
| Sanatci | 12 Rods |
| Cikis tarihi | 2023-07-28 |
| EAN/UPC | 0727431749123 |
| Label | American Dreams Records |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | AMERICAN DREAMS RECORDS LPADR69 |
| EAN | 0727431749123 |
| Release Date | July 28, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 316 × 4 mm · 355 g |
| Weight | 355 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.