Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CLEOPATRA RECORDS CLOLP2740 |
| EAN | 0889466274015 |
| Release Date | June 10, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 315 × 10 mm · 319 g |
| Weight | 319 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,860
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Picture Perfect |
|---|---|
| Sanatci | 12 Stones |
| Cikis tarihi | 2026-02-13 |
| EAN/UPC | 0889466274015 |
| Label | Cleopatra |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CLEOPATRA RECORDS CLOLP2740 |
| EAN | 0889466274015 |
| Release Date | June 10, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 315 × 10 mm · 319 g |
| Weight | 319 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.