Ek Bilgi
| Label | MARATHON ARTISTS MRAA9627327.1 |
|---|---|
| EAN | 8720996273272 |
| Release Date | October 20, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,256
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Invite Me, Kindly |
|---|---|
| Sanatci | Hotwax |
| Cikis tarihi | 2023-10-20 |
| EAN/UPC | 8720996273272 |
| Label | Marathon Artists |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | MARATHON ARTISTS MRAA9627327.1 |
|---|---|
| EAN | 8720996273272 |
| Release Date | October 20, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.