Ek Bilgi
| Label | SNOWSTAR RECORDS |
|---|---|
| EAN | 8720923227521 |
| Release Date | September 20, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,222
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Torch Song |
|---|---|
| Sanatci | Houben, Jeroen |
| Cikis tarihi | 2024-09-20 |
| EAN/UPC | 8720923227521 |
| Label | Snowstar Records |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Original Soundtrack |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | SNOWSTAR RECORDS |
|---|---|
| EAN | 8720923227521 |
| Release Date | September 20, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.