Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | JEALOUS BUTCHER RECORDS LPJBR0107 |
| EAN | 0751937419419 |
| Release Date | April 16, 2013 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 9 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,487
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Howl & Bite |
|---|---|
| Sanatci | Nineteen Thirtynine Ensemble |
| Cikis tarihi | 2013-04-16 |
| EAN/UPC | 0751937419419 |
| Label | Jealous Butcher |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | JEALOUS BUTCHER RECORDS LPJBR0107 |
| EAN | 0751937419419 |
| Release Date | April 16, 2013 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 9 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.