Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | POLYDOR 060253740515 |
| EAN | 0602537405152 |
| Release Date | September 2, 2013 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 315 × 6 mm · 595 g |
| Weight | 595 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,070
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The 1975 |
|---|---|
| Sanatci | 1975 |
| Cikis tarihi | 2013-09-05 |
| EAN/UPC | 0602537405152 |
| Label | Polydor |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | POLYDOR 060253740515 |
| EAN | 0602537405152 |
| Release Date | September 2, 2013 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 315 × 6 mm · 595 g |
| Weight | 595 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.