Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | POLYDOR 060255776247 |
| EAN | 0602557762471 |
| Release Date | November 10, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 315 × 6 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,742
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Bigger, Better, Faster, More! |
|---|---|
| Sanatci | 4 Non Blondes |
| Cikis tarihi | 2017-10-13 |
| EAN/UPC | 0602557762471 |
| Label | Interscope |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | POLYDOR 060255776247 |
| EAN | 0602557762471 |
| Release Date | November 10, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 315 × 6 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.