Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RADIATION REISSUES RRS24CV |
| EAN | 8055515232417 |
| Release Date | April 29, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 316 × 5 mm · 274 g |
| Weight | 274 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,179
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Good, the Bad & the 4 Skins |
|---|---|
| Sanatci | 4-Skins |
| Cikis tarihi | 2022-06-10 |
| EAN/UPC | 8055515232417 |
| Label | Radiation Reissues |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Punk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RADIATION REISSUES RRS24CV |
| EAN | 8055515232417 |
| Release Date | April 29, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 316 × 5 mm · 274 g |
| Weight | 274 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.