Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | STEP ONE STEPLP233 |
| EAN | 4260124283475 |
| Release Date | April 19, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,179
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | From Chaos To 1984 |
|---|---|
| Sanatci | 4-Skins |
| Cikis tarihi | 2023-05-22 |
| EAN/UPC | 4260124283475 |
| Label | Kb |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Punk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | STEP ONE STEPLP233 |
| EAN | 4260124283475 |
| Release Date | April 19, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.