Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Music On Vinyl MOVL6203819.1 |
| EAN | 8719262038196 |
| Release Date | April 4, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 319 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,220
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Invitation To the Dance |
|---|---|
| Sanatci | 40 Below Summer |
| Cikis tarihi | 2025-04-04 |
| EAN/UPC | 8719262038196 |
| Label | Music On Vinyl |
| Format | LP |
| Tur | Nu |
| Birim sayisi | 1 |
| Style | |
|---|---|
| Label | Music On Vinyl MOVL6203819.1 |
| EAN | 8719262038196 |
| Release Date | April 4, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 319 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.