Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SOUL HARMONY SH01 |
| EAN | 0029667035774 |
| Release Date | September 27, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 180 × 182 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,332
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 7-Instant Replay / I'm In Love |
|---|---|
| Sanatci | 87th Off Broadway & Larry Sanders |
| Cikis tarihi | 2024-09-27 |
| EAN/UPC | 0029667035774 |
| Label | Kent |
| Format | 12in |
| Tur | Dance / Soul |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SOUL HARMONY SH01 |
| EAN | 0029667035774 |
| Release Date | September 27, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 180 × 182 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.